U Udruzi Regoč danas je mirisalo na – čokoladu! Povodom Svjetskog dana čokolade, za korisnike je organizirana posebna, slatka radionica koja je spojila edukaciju, igru i, naravno, degustaciju.
Korisnici su kroz zanimljive i interaktivne aktivnosti imali priliku upoznati različite vrste čokolade, okušati se u pogađanju sastojaka i razgovarati o omiljenim okusima. Radionica je bila i prilika za učenje o podrijetlu čokolade i njezinom putu „od zrna do pločice“, ali i za druženje u opuštenoj, veseloj atmosferi.
Radionica je završila najslađim mogućim načinom, zajedničkom degustacijom raznih čokoladnih poslastica koje su dodatno zasladile ovaj poseban dan. Hvala svima koji su sudjelovali i svojim osmijehom, veseljem i dobrom voljom učinili ovu radionicu još ljepšom. U Regoču vjerujemo da male stvari, poput komadića čokolade i puno dobrog raspoloženja, mogu uljepšati dan i ojačati zajedništvo.





