Udruga Regoč sudjelovala je na Sajmu udruga Grada Broda!

Danas smo imali priliku predstaviti rad Udruge Regoč na Sajmu udruga Grada Broda, održanom na Trgu Ivane Brlić Mažuranić. 💙

Hvala svima koji su posjetili naš štand, podržali naš rad, razgovarali s nama i pokazali interes za naše aktivnosti i projekte. Posebno nam je drago što smo zajedno promovirali važnost zajedništva, volontiranja i rada u lokalnoj zajednici. 😊

Veselimo se budućim susretima i novim zajedničkim pričama!

Postani član!

Ispunite podatke a mi ćemo u najkraćem mogućem roku odgovoriti.

Kontakt informacije
Vaša poruka.