Danas smo imali priliku predstaviti rad Udruge Regoč na Sajmu udruga Grada Broda, održanom na Trgu Ivane Brlić Mažuranić. ![]()
Hvala svima koji su posjetili naš štand, podržali naš rad, razgovarali s nama i pokazali interes za naše aktivnosti i projekte. Posebno nam je drago što smo zajedno promovirali važnost zajedništva, volontiranja i rada u lokalnoj zajednici. ![]()
Veselimo se budućim susretima i novim zajedničkim pričama!


