Danas su korisnici Udruge Regoč sudjelovali u glazbenoj radionici povodom obilježavanja Svjetskog dana glazbe, koji se obilježava 21. lipnja.
Kroz zabavu, kreativnost i zajedničko druženje stvarali smo glazbu, izrađivali jednostavne instrumente, učili o različitim glazbenim instrumentima te istraživali koliko glazba može potaknuti maštu, izražavanje i dobro raspoloženje.
Hvala svim sudionicima na osmijesima, ritmu i prekrasnoj atmosferi! ![]()
![]()








