Radionica izrade nakita

Održava se 2x tjedno po dva sata.
U ovoj radionici članovi su uče osnove rada sa palcem i kažiprstom (Picentni hvat) pokušavajući hvatati sitne predmete od većih ka manjima, tehniku redanja i nizanja po zadatku ( npr. dvije crvene, dvije žute, jedna zelena ). U ovoj radionici članovi rade sa različitim materijalima ( koža, papir, tkanina, drvo, plastika, glinmol, plastelin, stiropor, žica i drugo. Voditeljica ove radionice pruža individualnu potporu u cilju poticanja što samostalnijeg rada koji će doprinjeti samostalnoj izradi raznog nakita. Malo spretniji i samostalniji članovi sami izrađuju prekrasne ogrlice, narukvice, naušnice  koje su prezentirane građanstvu na raznim izložbama..)
Broj članova u radionici prosječno je 10.

Postanite član udruge Regoč .

Postani član!

Ispunite podatke a mi ćemo u najkraćem mogućem roku odgovoriti.

Kontakt informacije
Vaša poruka.